Çankaya ikinci el eşya alanlar


Ankara‘da ikinci el eşya alım satım hizmeti veren Burak Spot ankaramızın en Nezih en temiz ilçelerinden biri olan Çankaya‘da yıllardır siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek için geceli Gündüzlü çalışmaktadır. Kullanmadığınız ya da ihtiyacınız olduğu vakit değerlendirmek istediğiniz ikinci el ev eşyalarınızı değerinden alıp değerinden satmaktadır. yeni bir mobilya aldınız ve eskisini ne yapacağınızı düşünüyorsunuz biliyorsunuz ki sokağa atınca Belediye ceza yazıyor ve ihtiyaç sahibi birini bulmakta zorlanıyorsanız sizin için Burak Spot bu konuda büyük bir imkan sağlıyor bir telefon ile Yarım saat içerisinde ürünlerinizi değerinden alıp sizi de kurtarıyor. Nakit ihtiyacınız olduğu zaman kullanmadığınız ya da ihtiyacınız olmayan ürünleri bir telefonla gelip yerinden alıyor.

Çankaya mızın Dikmen Çayyolu Ümitköy Balgat Oran gibi semtlerinde yıllardır ihtiyacınız olmayan ürünleri değerinden gelip almaktayız Siz de ihtiyacınız olmayan ürünleri değerinden satmak istiyorsanız sitemizde belirtmiş olduğunuz numaradan bizi arayabilirsiniz yeni bir eve taşındığınız ve eski evdeki eşyalarımızı oraya götürmek istemiyorsunuz bu hususta bir telefonla gelip eski eşyalarınızı yerinde değerinden alıyoruz yıllardır eskiyen eşyalardan kurtulmak eşyalar almak istiyorsanız bizi arayabilirsiniz Çankaya ve tüm semtlerinde komple ev eşyalarınızı ve Ofis büro eşyalarınızı değerinden gelip alırız ikinci el eşya sektöründe profesyonel ekiplerimizle uzun yıllardır siz değerli müşterilerimize en yüksek ve en uygun fiyat garantisi ile hizmet vermekteyiz Burak Spot ailesi olarak eşyalarınızı taşırken ürünlerinize zarar vermemeyi ve Bulunduğunuz bulunduğumuz çevreye zarar vermeden çok az gürültü ile taşımaktayız şimdi yapmanız gereken tek şey sitemizde bulunan telefon numaramıza satmak istediğiniz ürünlerin resimlerini 0 534 838 18 78 WhatsApp yolu ile çekip Fiyat almak daha ne bekliyorsunuz kullanmadığınız eşyaları nakite çevirmek bu krizde Ufak da olsa bütçenize bir katkı sağlamak istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz. bir de tayin meseleleri var biliyorsunuz ki günümüzde akaryakıt fiyatlarının yüksek olması ve taşıma maliyetlerinin yüksek olması sebebiyle başka bir şehire taşınmak zorunda kaldığınızda yüksek nakliye masrafları canınızı sıkıyorsa ürünlerinizi bize burada satıp gittiğiniz yerde yeni ürünler alabilirsiniz.

Burak Spot olarak size sunduğumuz 7/24 ulaşabileceğiniz 0 534 838 18 78 numaralarımız ile her dakika ürünlerinizin 2. El eşyalarınızın fotoğrafını gönderip Fiyat alabilirsiniz. Burak Spot ikinci el eşya sektöründe spot sektöründe size en iyi en hızlı hizmeti vermek için daima çaba göstermektedir mutlu bir müşteri Bizim için en büyük servet sermayedir bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz mutlu günler dileriz